Najczęściej zadawane pytania

Prosimy najpierw zapoznać się z naszym FAQ

Na jakiej serwer jest wersji Minecrafta?

Serwer Bed-Wars.pl jest na wersji 1.8+. Oznacza to, że możesz praktycznie wejść z każdej wersji Minecrafta która jest wyższa od wersji 1.8. Analogicznie, wersje poniżej 1.8 nie są u nas akceptowane. 

Czy serwer jest NoPremium?

Serwer Bed-Wars.pl wpuszcza do siebie zarówno graczy z kontem premium jak i bez. Różnica jest tylko taka, że w przypadku zalogowania się z konta Premium będziesz automatycznie zalogowany. W przypadku konta NoPremium będziesz musiał zarejestrować swoje konto oraz będzie wymagane korzystanie z /login 

Jak mogę wspomóc serwer?

Jak wiesz, żeby serwer mógł funkcjonować w należyty sposób przede wszystkim musimy go wspólnie utrzymać. Zachęcamy do skorzystania z naszego sklepu. My dzięki temu jesteśmy w stanie utrzymać serwer i go rozwijać – a w zamian za Twoje wsparcie otrzymujesz określony przedmiot bądź usługę. WIN = WIN 

Mam problem ze sklepem

Jeżeli problem z dokonaniem zakupów wynika z płatności – reklamację prosimy składać za pośrednictwem biura obsługi CASHBILL. 

Jeżeli zapłaciłeś za Twój koszyk, ale nie otrzymałeś przedmiotów bądź usługi bezpośrednio na serwerze, skorzystaj ponownie z komendy /odbierz – jeżeli to nie zadziała prosimy o kontakt z administracją. 

Jak odebrać range na serwerze?

Żebyś nie miał problemu z odebraniem rangi, usługi bądź produktu, wprowadziliśmy komendę pod którą możesz odebrać zakupione przedmioty – w tym rangę. Wystarczy, że wpiszesz /odbierz – ranga zostanie przypisana do Twojego konta, a przedmioty zostaną automatycznie dodane. 

WAŻNE: Żeby móc odebrać produkt bądź usługę musisz być na serwerze. 

Jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz tego zrobić, ale chcesz je otrzymać offline – zapraszamy do kontaktu z administracją. Podczas rozmowy wykonamy komendę, która zdalnie przypisze ci zakupione przedmioty. 

Czy planujecie dodać coś na serwer?

Pomysłów jest od groma. Wiele możliwości, wiele opcji – naszym zadaniem jest zebranie tego w takim sposób żeby KAŻDY kto gra na serwerze był zadowolony z nadchodzących aktualizacji bądź zmian. Jeżeli masz jakieś ciekawe pomysły lub propozycje zapraszamy do kontaktu z administracją. 

Skontaktuj się z nami

Kontakt: kontakt@bed-wars.pl 

Reklamacja: kontakt@bed-wars.pl

Biznes: kontakt@bed-wars.pl 

Zachęcamy również do dołączenia na naszą grupę na Discordzie – tam kontakt z administracją jest bezpośredni.